TV sporedi

TV spored - SPORTKLUB 1

Oglejte si TV spored na enem mestu...

SK 1
TV spored za SPORTKLUB 1

spored za datum: 02.08.2019
00:15
EP U17 (┼ż): Rusija - Slovenija
Športni
Programi Sportkluba tudi po koncu svetovnega prvenstva za mladince ostaja v znamenju rokometa.

Kako visoko lahko pose┼żejo na┼ía dekleta?

Jezik: Sloven┼í─Źina
02:00
NFL Hall of Fame Game: Atlanta - Denver
┼áportni (v ┼żivo)
Za─Źetek nove sezone Lige NFL je vse bli┼żje. Tokrat nekaj ogrevanja s tako imenovano Hall of Fame tekmo med Atlanto in Denverjem.

Jezik: Sloven┼í─Źina
05:00
Kvalifikacije za Ligo prvakov - 2. krog: Maccabi - Cluj
Športni (ponovitev)
Jezik: Sloven┼í─Źina
06:45
MU TV: Rooney Reflect
Športni (ponovitev)
Jezik: Sloven┼í─Źina
07:15
Kvalifikacije za Evropsko ligo - 2. krog: Olimpija - Malatyaspor
Športni (ponovitev)
Jezik: Sloven┼í─Źina
09:00
Kvalifikacije za OI 2020 (┼ż): Kitajska - ─îe┼íka
┼áportni (v ┼żivo)
Komaj se je kon─Źala druga sezona Lige narodov, ┼że so pred nami odbojkarske kvalifikacije za olimpijske igre.

Prav vse reprezentance so si odlo─Źena zagotoviti nastop v Tokiu, zato si lahko obetamo zanimive in napete boje, v katerem ne bo izgubljene ┼żoge.

Jezik: Sloven┼í─Źina
10:45
Premier liga: Magazin
Športni
Angle┼íka Premier liga malce druga─Źe. Veliko zanimivih tem in zabavnih zgodb.

Jezik: Sloven┼í─Źina
11:15
BC TV: 30 min
Propagandni
Jezik: Sloven┼í─Źina
12:00
Japonska liga: Vissel Kobe ÔÇô Gamba Osaka
┼áportni (v ┼żivo)
V prvi japonski nogometni ligi, ki so jo pod imenom J1 League ustanovili leta 1993, nastopa 18 moštev.

Velja za najmo─Źnej┼íe nogometno tekmovanje v Aziji. Naslov prvaka brani ekipa Kawasaki Frontale, ki je bila najbolj┼ía drugi─Ź zapored, z osmimi naslovi je najuspe┼ínej┼ía ekipa v zgodovini tekmovanja Kashima Antlers.

Jezik: Sloven┼í─Źina
14:00
Kvalifikacije za OI 2020 (┼ż): Tur─Źija - Nem─Źija
┼áportni (v ┼żivo)
Komaj se je kon─Źala druga sezona Lige narodov, ┼że so pred nami odbojkarske kvalifikacije za olimpijske igre.

Prav vse reprezentance so si odlo─Źena zagotoviti nastop v Tokiu, zato si lahko obetamo zanimive in napete boje, v katerem ne bo izgubljene ┼żoge.

Jezik: Sloven┼í─Źina
15:45
World of Freesports 2019
Magazin, 31. del
Jezik: Sloven┼í─Źina
16:15
BC TV: 30 min
Propagandni
Jezik: Sloven┼í─Źina
17:00
Kvalifikacije za OI 2020 (┼ż): Srbija - Tajska
┼áportni (v ┼żivo)
Komaj se je kon─Źala druga sezona Lige narodov, ┼że so pred nami odbojkarske kvalifikacije za olimpijske igre.

Prav vse reprezentance so si odlo─Źena zagotoviti nastop v Tokiu, zato si lahko obetamo zanimive in napete boje, v katerem ne bo izgubljene ┼żoge.

Jezik: Sloven┼í─Źina
19:00
EP U17 (┼ż): Slovenija - Francija
┼áportni (v ┼żivo)
Programi Sportkluba tudi po koncu svetovnega prvenstva za mladince ostaja v znamenju rokometa.

Kako visoko lahko pose┼żejo na┼ía dekleta?

Jezik: Sloven┼í─Źina
20:45
Championship: Luton Town - Middlesbrough
┼áportni (v ┼żivo)
Championship je drugo najmo─Źnej┼íe liga┼íko tekmovanje v Angliji.

V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih sku┼íajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po ┬╗playoffu┬ź, v katerega se uvrstijo mo┼ítva uvr┼í─Źena od 3. do 6. mesta po rednem delu.

Jezik: Sloven┼í─Źina
22:45
Community Shield: Napoved tekme
Športni
Vse zanimivosti pred Community Shieldom na Wembleyju zbrane na enem mestu.

Jezik: Sloven┼í─Źina
23:15
Prijateljska tekma: Besiktas - Udinese
Športni
Za─Źetek nove klubske sezone je tik pred vrati, zato je ve─Źina ekip ┼że v zadnji fazi priprav na nove tekmovalne boje.

Kdo bo bolj┼íi na prijateljskem obra─Źunu med Besiktasem in Udinesejem?

Jezik: Sloven┼í─Źina