Evroliga - 24. krog: Crvena zvezda - Unicaja Malaga
03:30
ATP Uncovered
Magazin, 9. del (ponovitev)
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

04:00
ATP 500 Acapulco: Finale
┼áportni (v ┼żivo)
Svoj prihod v mondeni Acapulco ob mehi┼íki obali je napovedalo kar sedem igralcev iz prve deseterice vklju─Źno z Rafaelom Nadalom.

Zmago bo branil Sam Querrey, ki je bil pred letom dni v finalu bolj┼íi ravno od "pe┼í─Źenega kralja" iz Mallorce. Sode─Ź po igralski zasedbi (ob Nadalu ┼íe ─îili─ç, A. Zverev, Thiem, ...) si lahko obetamo teni┼íki teden za sladokusce.

Turška liga: Fenerbahce - Galatasaray
Mestnih obra─Źunov v tur┼íki ko┼íarkarski ligi ne manjka. Tokrat se bosta za prvenstvene to─Źke pomerila Fenerbahce in Galatasaray.

Sode─Ź po lestvici so aktualni tur┼íki in evropski prvaki iz vrste Fenerja veliki favoriti, a dobro znano dejstvo je, da na derbijih odlo─Ź dnevna forma in trenutni navdih posameznikov.

14:00
BC TV: 15 min
Propagandni
14:30
Premier liga: Brighton - Arsenal
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Ve─Źina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zve─Źer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Chelseaja.

16:30
Propagandni
17:00
Premier liga: Manchester City - Chelsea

19:00
Slovenski pokal: Finale
Po izjemno uspešnem evropskem prvenstvu v Ljubljani, je pred nami nov futsal spektakel.

V Olimjah se bodo najbolj┼íe slovenske ekipe pomerile za naslov najbolj┼íega v pokalnem tekmovanju - Pokal Terme Olimia. Kdo bo na prestolu nasledil Maribor─Źane?

20:45
Španska liga: Valencia - Real Betis
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Realu iz Madrida.