Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

Jezik: Sloven┼í─Źina
00:45
NBA: Atlanta - Phoenix
Športni
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji.

V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspe┼ínej┼ío ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili ko┼íarkarji Golden Stata, ki so bili v finalu mo─Źnej┼íi od Clevelanda LeBrona Jamesa.

02:30
Magazin: Trans World Sport
Magazin, 1608. del
┼áport je sredstvo mno┼żic, kjer se sprostijo pozitivna energija in dobro po─Źutje.

03:30
ATP 500 Acapulco: Finale
Športni (ponovitev)
Mondeni Acapulco je pred letom dni najve─Ź veselja prinesel Dominicu Thiemu, ki je bil v finalu bolj┼íi od Bernarda Tomi─ça.

Letos pa je zasedba ┼íe za odtenek bolj zvezdni┼íka, saj je svoj prihod na mehi┼íko obalo napovedalo kar pet igralcev iz prve deseterice, med drugim tudi Milo┼í Raoni─ç in Rafael Nadal. Potrebujete ┼íe dokaz ve─Ź, da je pred nami teden za teni┼íke sladokusce?

Evropska liga: Magazin
Po letih vladavine Seville so pred letom dni v Evropski ligi slavili nogometaši Manchester Uniteda, ki so si s tem priigrali nastop v Ligi prvakov.

Kdo bo rde─Źe vrage nasledil na prestolu? Vse zanimivosti o drugem najelitnej┼íem evropskem klubskem tekmovanju izveste v magazinu.

11:15
BC TV: 30 min
Propagandni
11:45
Premier liga: Manchester City - Chelsea
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Ve─Źina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zve─Źer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Chelseaja.

13:35

15:30
Španska liga: Barcelona - Atletico Madrid
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Realu iz Madrida.

Športni
Boji v angleški Premier ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

21:00
Premier liga: Crystal Palace - Manchester United
23:00
Španska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v španski La Ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.