spored za datum: 09.04.2017
00:00
NBA: Charlotte - Boston
Športni (v živo)
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji.

V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspešnejšo ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili košarkarji Clevelanda na čelu z LeBronom Jamesom.

Jezik: Slovenščina
02:30
1. SRL: RD Koper 2013 - RK Gorenje Velenje
Å portni
Koprčani Celjanov niso uspeli resneje ogroziti, kar pa ne pomeni, da ne bodo poskušali presenetiti Gorenje.

Velenjčani si v boju s pivovarji napake seveda ne smejo privoščiti, a vlogo favorita bodo morali potrditi tudi na parketu koprske Bonifike.

04:00
Davisov pokal - 1/4 finale: Avstralija - ZDA (2x)
Boji v Davisovem pokalu postajajo vse bolj zanimivi in napeti, saj je pred nami že četrtfinale.

Kdo si bo zagotovil svoje mesto med najboljšimi štirimi? Avstralija ali ZDA?

Å panska liga: Granada - Valencia
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone.

14:00
Tv Shopping
Propagandni
Izvirnik: TV shopping

14:30
Premier liga: Sunderland - Manchester United
Rdeči vragi lovijo uvrstitev v Ligo prvakov, kar bi na Old Traffordu marsikaj spremenilo, vendar je do tja še dolga pot.

Prvi preizkus izbrance Joseja Mourinha čaka pri Sunderlandu, ki je zadnji, a še ima možnosti za obstanek, zato zagotovo ne bo že vnaprej izobesil bele zastave.

16:30
Tv Shopping
Propagandni

17:00
Premier liga: Everton - Leicester City
Leicester se je po odhodu Claudia Ranierija začel pobirati in bo v zaključku sezono očitno še zelo nevaren,

Everton na drugi strani celotno sezono igra zelo dobro, čeprav mu do najboljših angleških klubov še nekaj malega manjka. Kdo bo boljši tokrat?

19:00
WTA Premier Charleston: Finale
Pred odhodom v Evropo in začetkom peščenega dela sezone, dekleta čaka še turnir v Charlestonu.

Letos zmago brani Američanka Sloane Stephens.