spored za datum: 09.09.2017
00:15
KHL: CSKA Moskva - Dinamo Moskva
Športni
S polnim imenom Kontinentalna hokejska liga za ligo NHL velja za drugo najmo─Źnej┼ío hokejsko tekmovanje na svetu.

Prvi─Ź so tekmovanje izvedeli leta 2008, ve─Źina sodelujo─Źih klubov je iz Rusije, dvaindvajset, po en klub pa iz Belorusije, Latvije, Finske, Slova┼íke, Kazahstana in Kitajske. Naslov brani SKA iz Sankt Petersburga, ki je bil v finalu s 4:1 bolj┼íi od Metallurga iz Magnitogorska.

Jezik: Sloven┼í─Źina
02:15
Kvalifikacije za SP 2018: Vrhunci 7. igralnega dne
Športni
Vsi vrhunci 7. igralnega dne evropskih kvalifikacij za nastop na SP 2018 zbrani na enem mestu.

Športni (ponovitev)
Oglejte si vse zanimivosti pred novim krogom La Lige.

09:30
Portugalska liga: Benfica - Portimonense
Športni
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.

11:15
Evropska liga: Magazin
Branilec naslova drugega najmo─Źnej┼íega klubskega nogometnega tekmovanja v Evropi je Sevilla. Kdo pa bo Evropsko ligo osvojil v novi sezoni?

12:45
Premier liga: Napoved kroga
Oglejte si vse zanimivosti pred novim krogom Premier lige.

13:30
Premier liga: Manchester City - Liverpool
┼áportni (v ┼żivo)
Tako Manchester City kot Liverpool sta v prvih 3. krogih zbrala po sedem to─Źk in uresni─Źujeta napovedi pred za─Źetkom sezone, da ciljata na naslov.

Na Etihadu bosta takti─Źno bitko bila tudi Pep Guardiola in Jurgen Klopp. Kdo bo svoje igralce bolj┼íe pripravil za nadaljevanje sezone po reprezentan─Źnem premoru?

16:00
Premier liga: Leicester City - Chelsea
Chelsea je po ┼íoku v 1. krogu nanizal dve zaporedni zmagi in se pribli┼żuje vrhu lestvice, toda proti Leicestru ga ─Źaka vse prej kot lahka naloga.

Lisice namre─Ź lahko vsakomur zagrenijo ┼żivljenje in bodo tudi proti London─Źanom iskali tri to─Źke.

18:30
Premier liga: Stoke City - Manchester United
Manchester United bi si te┼żko za┼żelel bolj┼íega uvoda v novo sezono, saj je po treh krogih edina ekipa s popolnim izkupi─Źkom.

Ekipa Joseja Mourinha bo favorit tudi proti Stoke Cityju, ki bo br┼żkone zelo zadovoljen ┼że z osvojeno to─Źko.