Judo Grand Prix se z boji na tatamiju nadaljuje v Agadirju. Kako se bodo v obračunih z najboljšimi odrezali slovenski predstavniki in predstavnice?

10:00
Liga VTB: Astana - Khimki
Športni (v živo)
VTB United League je mednarodna profesionalna košarkarska liga. Ustanovljena je bila leta 2008.

Njen cilj je pod eno streho združiti vse najboljše klube severne in vzhodne Evrope. V VTB ligi nastopa 13 najboljših klubov iz Rusije (9), Belorusije (1), Estonije (1), Latvije (1) in Kazahstana (1). Najuspešnejši klub je moskovski CSKA, ki je ligo osvojil kar osemkrat in je tudi branilec naslova.

12:00
BC TV: 15 min
Propagandni
12:30
2. SNL: Mura - Ilirija
Po dolgem zimskem premoru se na veliki oder vrača tudi 2. SNL.

Vodilni Muraši so sklepni del zimskih priprav opravili v Turčiji in so odločeni, da že na prvi tekmi spomladanskega dela prvenstva proti Iliriji tekmecem pošljejo jasno sporočilo.

14:30
Premier liga: Arsenal - Watford
Arsenal bo tudi letos skoraj zagotovo ostal brez lige prvakov, Arsene Wenger pa se bo moral znova soočati z očitki o njegovem delu.

Watford v London na drugi strani prihaja povsem neobremenjen. Bi se lahko proti topničarjem veselil zmage?

17:00
Premier liga: Bournemouth - Tottenham
Bournemouth dokaj mirno pluje v sredini lestvice.

Tottenham se bo očitno vse do konca sezone boril za mesto med najboljšimi štirimi in uvrstitev v ligo prvakov. Bodo Londončani upravičili vlogo favorita?

19:00
1. SRL - 1. krog končnice: TBA
20:30
NBA: Minnesota - Golden State
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji.

V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspešnejšo ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili košarkarji Clevelanda na čelu z LeBronom Jamesom.

23:00
ATP 1000 in WTA Premier Indian Wells
Turnir v Indian Wellsu neuradno velja za peti grand slam turnir, v kalifornijski puščavi pa vsako leto spremljamo izjemno napete obračune.

Pri dekletih zmago brani Elena Vesnina, pri moških pa neuničljivi Roger Federer. Kdo bo letos najboljši?