spored za datum: 13.09.2017
00:00
Liga prvakov - 1. krog: Celtic - PSG
Športni
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnej┼íe in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini. Njeni za─Źetki segajo v daljne leto 1955.

Jezik: Sloven┼í─Źina
01:45
Speedway GP: VN Nem─Źije
Športni (ponovitev)
Svetovno prvenstvo v spidveju se nadaljuje z dirko v Nem─Źiji. Kako se bo v obra─Źunih z najbolj┼íimi svetovnimi vozniki odrezal Slovenec Matej ┼Żagar?

04:45
Španska liga: Deportivo - Real Sociedad
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 56-krat. Zadnji naslov je romal v roke madridskega Reala.

07:00
Portugalska liga: Pregled kroga
Boji v portugalskem nogometnem prvenstvu se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

07:45
Turška liga: Pregled kroga
Športni
Tur┼íka nogometna liga bolj poznana pod imenom S├╝per Lig je najvi┼íji rang tur┼íkega nogometa in hkrati najpopularnej┼íe tekmovanje v celotni dr┼żavi.

Za naslov se poteguje 18 mo┼ítev, ve─Źino izmed njih pa je pobrala t.i. "velika trojka", ki jo sestavljajo Galatasaray SK (20), Fenerbah├že SK (19), Be┼čikta┼č JK (13). V leto┼ínji sezoni naslov brani Galatasaray.

┼áportni (v ┼żivo)
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini.

Njeni za─Źetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar enaindvajset razli─Źnih klubov. Najve─Źkrat so slavili nogometa┼íi madridskega Reala, in sicer desetkrat. Aktualni prvak je gigant Real iz Madrida.

22:45
ATP Uncovered
Magazin, 37. del
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.