01:15
NFL: Pot do kon─Źnice
Športni
Izvirnik: NFL: Road to the Playoffs

Leto┼ínja sezona lige NFL je v sklepni fazi. Kdo je ┼íe ostal v bitki za presti┼żni Lombardijev pokal?

Magazin, 2. del
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

06:00
World of Freesports
Oddaja World of Freesports nam ponuja impresiven pogled na svet ekstremnega ┼íporta, ki je pogosto neupravi─Źeno zapostavljen.

06:30
Portugalska liga: Braga ÔÇô Benfica
Športni
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.

10:05
NBA: LA Clippers - Sacramento
Športni
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji.

V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspe┼ínej┼ío ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili ko┼íarkarji Golden Stata, ki so bili v finalu mo─Źnej┼íi od Clevelanda LeBrona Jamesa.

12:00
Španska liga: Levante - Celta
Tako Levante kot Celta ne moreta biti preve─Ź zadovoljna z dosedanjim potekom sezone, ─Źeprav so po drugi strani eni in drugi nad cono izpada.

Kdo se bo veselil pomembnih treh to─Źk?

14:00
BC TV: 15 min
Propagandni
14:30
Premier liga: Bournemouth ÔÇô Arsenal
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Športni (ponovitev)
Vsi vrhunci 17. kroga Evrolige zbrani na enem mestu.

22:45
NBA: Live
Športni
Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

23:00
Španska liga: Alaves - Sevilla
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Realu iz Madrida.