spored za datum: 14.09.2017
00:00
Liga prvakov - 1. krog: Real Madrid - Apoel
Športni
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini.

Njeni za─Źetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar enaindvajset razli─Źnih klubov. Najve─Źkrat so slavili nogometa┼íi madridskega Reala, in sicer desetkrat. Aktualni prvak je gigant Real iz Madrida.

Jezik: Sloven┼í─Źina
01:45
KHL: SKA - Avtomobilist
Športni
S polnim imenom Kontinentalna hokejska liga za ligo NHL velja za drugo najmo─Źnej┼ío hokejsko tekmovanje na svetu.

Prvi─Ź so tekmovanje izvedeli leta 2008, ve─Źina sodelujo─Źih klubov je iz Rusije, dvaindvajset, po en klub pa iz Belorusije, Latvije, Finske, Slova┼íke, Kazahstana in Kitajske. Naslov brani SKA iz Sankt Petersburga, ki je bil v finalu s 4:1 bolj┼íi od Metallurga iz Magnitogorska.

03:45
Španska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v španski La Ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

04:45
Premier liga: Pregled kroga
Športni
Boji v angleški Premier ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

05:45
NFL - za─Źetek sezone: LA Rams - Indianapolis
Športni
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev.

Naslov branijo New England Patriots. Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.

08:30
Liga prvakov - 1. krog: Liverpool - Sevilla
Športni (ponovitev)
10:15
ATP Uncovered
Magazin, 37. del (ponovitev)
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

10:45
13:00
Liga prvakov - 1. krog: Tottenham - Borussia (D)

Evropska liga - 1. krog: Rijeka - AEK
Evropska liga je drugo najpomembnejše klubsko nogometno tekmovanje na stari celini.

Prvi─Ź je bila izvedena leta 1971 pod imenom Pokal velesejemskih mest. Tekmovanje organizira evropska nogometna zveza (UEFA), vanjo pa se uvrstijo mo┼ítva glede na uvrstitev v doma─Źem prvenstvu. Aktualni prvak je Manchester United.

21:05
Evropska liga - 1. krog: Crvena zvezda - Bate Borisov

23:00
IAAF Athletix 2016
Magazin, 20. del
Vse to in ┼íe veliko ve─Ź vam ponuja oddaja IAAF Athletix.

Najzanimivej┼ía dogajanja znotraj atletski krogov, sve┼że informacije pred bli┼żajo─Źimi se mitingi in prvenstvi.