spored za datum: 15.01.2018
00:45
NBA: New York - New Orleans
Športni
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji.

V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspe┼ínej┼ío ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili ko┼íarkarji Golden Stata, ki so bili v finalu mo─Źnej┼íi od Clevelanda LeBrona Jamesa.

Jezik: Sloven┼í─Źina
02:45
NFL - Divisional playoffs: TBA 3
Športni
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev. Naslov branijo New England Patriots.

Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.

05:15
Portugalska liga: Sporting - Aves
Športni
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.

07:05
Magazin: Trans World Sport
Magazin, 1602. del
┼áport je sredstvo mno┼żic, kjer se sprostijo pozitivna energija in dobro po─Źutje.

Športni
Vsi vrhunci 17. kroga Evrolige zbrani na enem mestu.

Športni
Boji v španski La Ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

21:00
Premier liga: Manchester United - Stoke City
┼áportni (v ┼żivo)
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Ve─Źina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zve─Źer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Leicestra.

23:00
Premier liga: Pregled kroga
Športni
Boji v angleški Premier ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.