TV sporedi

TV spored - SPORTKLUB 1

Oglejte si TV spored na enem mestu...

SK 1
TV spored za SPORTKLUB 1

spored za datum: 15.10.2018
00:30
World of Freesports
Magazin, 41. del
Oddaja World of Freesports nam ponuja impresiven pogled na svet ekstremnega športa, ki je pogosto neupravičeno zapostavljen.

Jezik: Slovenščina
01:00
Liga narodov: Vrhunci nedeljskih tekem
Å portni
Vsi vrhunci nedeljskih tekem Lige narodov zbrani na enem mestu.

Jezik: Slovenščina
02:00
SK Miks
Jezik: Slovenščina
05:15
Turška liga: Turk Telekom - Fenerbahce
Å portni
Fenerbahce novo sezono turškega prvenstva začenja v vlogi izrazitega favorita.

Bodo izbranci Željka Obradovića na gostovanju pri Turk Telekomu upravičili vlogo favorita?

Jezik: Slovenščina
06:50
ATP Uncovered
Magazin, 41. del (ponovitev)
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

Jezik: Slovenščina
07:20
2. SNL: Beltinci - Drava
Å portni (ponovitev)
Beltinci si v prvi vrsti želijo kar čim hitreje zagotoviti obstanek v 2. SNL.

Medtem Ptujčani ne skrivajo ambicij po napredovanju v najkakovostnejši razred slovenskega nogometa. Bodo "žuti" zagrenili življenje Nastji Čehu in soigralcem?

Jezik: Slovenščina
09:10
Svetovno prvenstvo (ž) - 3. krog: TBA 1
Športni (v živo)
Jezik: Slovenščina
11:00
Liga narodov: Pregled 3. kroga
Å portni (ponovitev)
Pregled 3. kroga Lige narodov na enem mestu.

Jezik: Slovenščina
11:55
BC TV: 15 min
Propagandni
Jezik: Slovenščina
12:20
Svetovno prvenstvo (ž) - 3. krog: TBA 2
Športni (v živo)
Jezik: Slovenščina
14:15
BC TV: 15 min
Propagandni
Jezik: Slovenščina
14:30
Liga narodov - skupina C: Romunija - Srbija
Å portni (ponovitev)
Tako Romuni kot Srbi so prepričani, da premorejo dovolj kvalitete za napredovanje iz tretjega kakovostnega razreda.

Jezik: Slovenščina
16:20
Liga narodov: Vrhunci nedeljskih tekem
Å portni (ponovitev)
Vsi vrhunci nedeljskih tekem Lige narodov zbrani na enem mestu.

Jezik: Slovenščina
17:15
BC TV: 30 min
Propagandni
Jezik: Slovenščina
18:30
Prijateljska tekma: Aachen - Borussia (D)
Športni (v živo)
Jezik: Slovenščina
20:45
Liga narodov - skupina A: Å panija - Anglija
Športni (v živo)
Jezik: Slovenščina
22:45
Liga narodov - skupina B: BiH - Severna Irska
Å portni
Jezik: Slovenščina