Liga prvakov - 1/4 finale: Vrhunci tekme Barcelona - Juventus
Liga prvakov - 1/4 finale: AS Monaco - Borussia (D)
10:15
Propagandni
11:00
ATP 1000 Monte Carlo: 1/8 finala
Monte Carlo bi lahko ozna─Źili za drugi dom Rafaela Nadala, ki je v kne┼żevini slavil ┼że devet zmag in bo tudi letos v vlogi branilca naslova.

Svoj prihod so napovedali vsi najbolj┼íi igralci z izjemo Rogerja Federerja, ki si bo privo┼í─Źil nekaj po─Źitka. Bo Rafa ┼íe enkrat ve─Ź potrdil, da je najbolj┼íi igralec vseh ─Źasov na pe┼í─Źeni podlagi ali se bosta prebudila Andy Murray in Novak ─Éokovi─ç.

18:00
1. DOL - finale moški (3. tekma): ACH Volley - Calcit Volleyball
Spremljajte veliki finale slovenskega odbojkarskega prvenstva.

20:00
NBA: Live
Športni
Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

20:15
Gillette World Sport
Magazin, 14. del
Zanimiva oddaja o najve─Źjih ┼íportnih dogodkih na svetu iz drugega zornega kota.

20:50
Evropska liga - 1/4 finale: Besiktas - Lyon
Evropska liga je drugo najpomembnejše klubsko nogometno tekmovanje na stari celini.

Prvi─Ź je bila izvedena leta 1971 pod imenom Pokal velesejemskih mest. Tekmovanje organizira evropska nogometna zveza (UEFA), vanjo pa se uvrstijo mo┼ítva glede na uvrstitev v doma─Źem prvenstvu. Aktualni prvak je ┼ípanska Sevilla.