spored za datum: 31.10.2017
00:00
Španska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v španski La Ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

Jezik: Sloven┼í─Źina
01:00
NBA: Live
Športni
Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

01:30
NFL: Kansas City - Denver
┼áportni (v ┼żivo)
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev. Naslov branijo New England Patriots.

Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.

04:45
Španska liga: Espanyol - Betis
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone.

06:35
Evropska liga: Magazin
Športni (ponovitev)
Branilec naslova drugega najmo─Źnej┼íega klubskega nogometnega tekmovanja v Evropi je Sevilla. Kdo pa bo Evropsko ligo osvojil v novi sezoni?

07:30
CFC 4: Predborbe
Športni
08:25
Premier liga: Pregled kroga
Boji v angleški Premier ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

Športni
Vsi vrhunci zadnje dirke svetovnega prvenstva v spidveju v letošnji sezoni iz Avstralije zbrani na enem mestu.