spored za datum: 16.12.2017
01:20
Champions Cup: Ulster - Harlequins
Športni
European Rugby Champions Cup je najvišje rangirano evropsko tekmovanje v panogi Rugby Union (t.i. rugby petnajst).

Pokal je bil ustanovljen v sezoni 2014/2015 in velja za naslednika veliko bolj znanega Pokala Heineken. Pravico nastopa v njem imajo le mo┼ítva, ki prihajajo iz ┼íestih najbolj razvitih dr┼żav tega ┼íporta (Anglija, Francija, Irska, Italija, ┼ákotska in Wales)ÔÇŽ

Športni
Boji v angleški Premier ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

10:30
Evroliga - 12. krog: CSKA Moskva - Maccabi
Športni
CSKA tudi letos igra izjemno in brez ve─Źjih te┼żav koraka proti uvrstitvi v izlo─Źilne boje.

Tudi Maccabi igra vse bolje in bo tudi v Moskvi naredil vse, da pride do velikega skalpa rde─Źe armade. Se bodo Izraelci veselil popolnega izkupi─Źka?

┼áportni (v ┼żivo)
VTB United League je mednarodna profesionalna košarkarska liga. Ustanovljena je bila leta 2008.

Njen cilj je pod eno streho zdru┼żiti vse najbolj┼íe klube severne in vzhodne Evrope. V VTB ligi nastopa 13 najbolj┼íih klubov iz Rusije (9), Belorusije (1), Estonije (1), Latvije (1) in Kazahstana (1). Najuspe┼ínej┼íi klub je moskovski CSKA, ki je ligo osvojil kar osemkrat in je tudi branilec naslova.

16:00
Championship: Sunderland - Fulham
Championship je drugo najmo─Źnej┼íe liga┼íko tekmovanje v Angliji.

V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih sku┼íajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po ┬╗playoffu┬ź, v katerega se uvrstijo mo┼ítva uvr┼í─Źena od 3. do 6. mesta po rednem delu.

18:00
Propagandni
18:30
Španska liga: Eibar - Valencia
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 56-krat. Zadnji naslov je romal v roke madridskega Reala.

20:30
Italijanska liga: Reggio Emilia - Varese
Lega A Basket oziroma Serie A je najmo─Źnej┼íe ko┼íarkarsko tekmovanje na Apeninskem polotoku.

Prvi─Ź so ga organizirali ┼że leta 1920, v njem tekmuje 16 mo┼ítev. Naslov brani ekipa Umana Reyer Venezia.

22:30
NFL: Detroit - Chicago
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev. Naslov branijo New England Patriots.

Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.