spored za datum: 04.01.2019
00:30
Premier liga: Manchester City - Liverpool
Športni
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Jezik: Sloven┼í─Źina
02:15
Nemška liga: Brose Bamberg - Bayreuth
Športni
Nem┼íka ko┼íarkarska Bundesliga bo naslednje leto v Evroligi imela dva nastopajo─Źa, raven ko┼íarke v Nem─Źiji pa se iz leta v leto dviguje.

04:00
Premier liga: Arsenal - Fulham
Športni

05:45
ATP Uncovered
Magazin, 1. del
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

06:15
Premier liga: Wolverhampton - Crystal Palace
Športni

Ve─Źina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zve─Źer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Manchester Cityja.

08:00
KHL: Bars - Avangard
Športni
S polnim imenom Kontinentalna hokejska liga za ligo NHL velja za drugo najmo─Źnej┼ío hokejsko tekmovanje na svetu.

Prvi─Ź so tekmovanje izvedeli leta 2008, ve─Źina sodelujo─Źih klubov je iz Rusije, devetnajst, po en klub pa iz Belorusije, Latvije, Finske, Slova┼íke, Kazahstana in Kitajske. Naslov branijo ─Źlani Barsa iz Kazana.

10:00
Evroliga - 16. krog: Gran Canaria - Khimki
Športni
Evroliga je elitno košarkarsko tekmovanje v Evropi, ki v tem formatu obstaja od leta 2000.

V prej┼ínji sezoni je Luka Don─Źi─ç z Realom osvojil naslov prvaka, a ljubljanskega mladeni─Źa v Madridu ve─Ź ni. Kdo bo slavil letos?

Pokal FA - 3. krog: Tranmere - Tottenham
FA pokal je nogometno pokalno klubsko tekmovanje angle┼íke nogometne zveze, poteka ┼że od leta 1871.

Velja za najstarej┼íe nogometno tekmovanje na svetu. Z najve─Ź naslovi se lahko pohvalita Arsenal in Manchester United (12).

22:45
World of Freesports 2019
23:15
Španska liga: Levante - Girona
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov. Z naskokom najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Zadnji naslov je romal v roke Kataloncem.