Jezik: Sloven┼í─Źina
02:00
WTA Premier Sydney: 4x
┼áportni (v ┼żivo)
Sydney je druga postojanka sezone in zadnja prilo┼żnost za lovljenje forme pred prvim turnirjem velike ─Źetverice v Melbournu.

Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Realu iz Madrida.

13:45
NFL - Wild Card: Houston - Indianapolis
Športni
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev.

Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba. Naslov branijo ─Źlani ekipe Philadelphia Eagles.

Športni
Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

19:15
Portugalska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v portugalski nogometni ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

20:00
Portugalska liga: Tondela - Sporting
21:55
SK Miks & Zlati trenutki YU športa
22:15
Portugalska liga: Porto - Nacional
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga Portugal je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 16 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 78 od skupnih 80 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.