Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

Jezik: Sloven┼í─Źina
03:00
Italijanska liga (┼ż) - 1/4 finale: TBA 1
Športni
Italijansko ┼żensko dr┼żavno prvenstvo v odbojki velja za eno od najstarej┼íih na stari celini, saj so prve dr┼żavne prvakinje okronali ┼że leta 1946.

V prvenstvu se meri 12 ekip, ki med seboj odlo─Źijo o naslovu najbolj┼íe ekipe v dr┼żavi. Naslov brani ekipa iz Conegliana.

05:00
ATP Uncovered
Magazin, 14. del
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

05:30
Portugalska liga: Feirense - Braga
Športni
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.

07:20
TV Shopping: 30 min
Propagandni
07:50
Evroliga - 30. krog: Real Madrid - Anadolu Efes
Športni
Evroliga je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko košarkarsko tekmovanje na stari celini.

Najuspešnejši klub je madridski Real. Aktualni prvaki so košarkarji CSKA-ja iz Moskve.

09:25
Španska liga: Villarreal - Athletic Bilbao
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone.

11:15
Propagandni
12:00
Japonska liga: Yokohama - Iwata
┼áportni (v ┼żivo)
V prvi japonski nogometni ligi, ki so jo pod imenom J1 League ustanovili leta 1993, nastopa 18 moštev.

Velja za najmo─Źnej┼íe nogometno tekmovanje v Aziji. Naslov prvaka brani ekipa Kashima Antlers, ki je z osmimi naslovi tudi najuspe┼ínej┼ía ekipa v zgodovini tekmovanja.

14:00
Davisov pokal - 1/4 finale: Francija - Velika Britanija (1x)
Boji v Davisovem pokalu postajajo vse bolj zanimivi in napeti, saj je pred nami ┼że ─Źetrtfinale.

Kdo si bo zagotovil svoje mesto med najboljšimi štirimi? Francija ali Velika Britanija?

WTA Premier Charleston: 1/2 finale (2x)
Pred odhodom v Evropo in za─Źetkom pe┼í─Źenega dela sezone, dekleta ─Źaka ┼íe turnir v Charlestonu.

Letos zmago brani Ameri─Źanka Sloane Stephens.