spored za datum: 10.01.2019
00:00
Evroliga - 17. krog: Panathinaikos - Bayern (M)
Športni
Evroliga je elitno košarkarsko tekmovanje v Evropi, ki v tem formatu obstaja od leta 2000.

V prej┼ínji sezoni je Luka Don─Źi─ç z Realom osvojil naslov prvaka, a ljubljanskega mladeni─Źa v Madridu ve─Ź ni. Kdo bo slavil letos?

Jezik: Sloven┼í─Źina
01:45
Pokal FA - 3. krog: QPR - Leeds United
Športni
FA pokal je nogometno pokalno klubsko tekmovanje angle┼íke nogometne zveze, poteka ┼że od leta 1871.

Velja za najstarej┼íe nogometno tekmovanje na svetu. Z najve─Ź naslovi se lahko pohvalita Arsenal in Manchester United (12).

03:30
Liga VTB: Lokomotiv Kuban - Zielona Gora
Športni
Liga VTB je eno najmo─Źnej┼íih ko┼íarkarskih tekmovanj v Evropi, takoj za Evroligo in tur┼íkim dr┼żavnim prvenstvom.

Bo letos lahko kdo prekinil dominacijo moskovskega CSKA-ja in trenerja Dimitrisa Itoudisa?

05:15
Portugalska liga: Benfica - Rio Ave
Športni
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga Portugal je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je tak┼ínih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 82 od skupnih 84 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Naslov branijo ─Źlani Porta.

Športni
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev.

Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba. Naslov branijo ─Źlani ekipe Philadelphia Eagles.

15:30
ATP Uncovered
Magazin, 2. del
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

┼áportni (v ┼żivo)
S polnim imenom Kontinentalna hokejska liga za ligo NHL velja za drugo najmo─Źnej┼ío hokejsko tekmovanje na svetu.

Prvi─Ź so tekmovanje izvedeli leta 2008, ve─Źina sodelujo─Źih klubov je iz Rusije, devetnajst, po en klub pa iz Belorusije, Latvije, Finske, Slova┼íke, Kazahstana in Kitajske. Naslov branijo ─Źlani Barsa iz Kazana.

19:20
SK Miks & Zlati trenutki YU športa
19:30
NBA Weekly
Športni, 12. del
19:55
Premier liga: Magazin (Sir Alex Ferguson Special)
Športni
20:30
Italijanska liga (┼ż): Monza - Busto Arsizio
Italijansko ┼żensko dr┼żavno prvenstvo v odbojki velja za eno od najstarej┼íih na stari celini, saj so prve dr┼żavne prvakinje okronali ┼że leta 1946.

V prvenstvu se meri 12 ekip, ki med seboj odlo─Źijo o naslovu najbolj┼íe ekipe v dr┼żavi. Naslov brani ekipa iz Conegliana.