Najboljši judoisti se iz Tel Aviva selijo v Pariz, kjer nas čakajo novi zanimiv obračuni na tatamiju.

Jezik: Slovenščina
02:15
Italijanski pokal (m) - 1/2 finale: Perugia - Modena
Å portni
Ta konec tedna bodo v Italiji podelili naslove najboljšim v pokalnem tekmovanju.

Naslov brani Perugia, ki jo čaka izjemno težka naloga pri ubranitvi lovorike.

04:15
Championship: Stoke City - WBA
Å portni
Championship je drugo najmočnejše ligaško tekmovanje v Angliji.

V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih skušajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po »playoffu«, v katerega se uvrstijo moštva uvrščena od 3. do 6. mesta po rednem delu.

06:00
Italijanski pokal (m) - 1/2 finale: Trentino - Lube
Å portni

08:00
ATP Uncovered
Magazin, 6. del
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

08:30
NBA: Utah - San Antonio
Å portni
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji.

V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspešnejšo ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili košarkarji Golden Stata, ki so bili v finalu močnejši od Clevelanda LeBrona Jamesa.

Izvirnik: Premier liga: Fulham - Manchester United

Fulham v boju za obstanek potrebuje vsako točko, a zdi se, da jih bo moral iskati v naslednjih krogih, saj Manchester United igra kot prerojen.

Bi domači vseeno lahko šokirali rdeče vrage?

13:00
Liga VTB: Tsmoki Minsk - Zenit
Športni (v živo)
Liga VTB je eno najmočnejših košarkarskih tekmovanj v Evropi, takoj za Evroligo in turškim državnim prvenstvom.

Bo letos lahko kdo prekinil dominacijo moskovskega CSKA-ja in trenerja Dimitrisa Itoudisa?

ATP 250 Sofia: Finale
Bolgarska prestolnica bo četrtič gostila turnir serije ATP.

Pred letom dni se je zmage veselil Mirza Bašić, letos pa bodo ljubitelji tenisa v Bolgariji lahko uživali tudi v predstavah mladega grškega zvezdnika Stefanosa Tsitsipasa.