spored za datum: 10.04.2017
01:05
WTA Premier Charleston: Finale
Športni
Pred odhodom v Evropo in za─Źetkom pe┼í─Źenega dela sezone, dekleta ─Źaka ┼íe turnir v Charlestonu.

Letos zmago brani Ameri─Źanka Sloane Stephens.

Jezik: Sloven┼í─Źina
02:50
Španska liga: Granada - Valencia
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone.

04:40
Avstrijska liga: Salzburg - Sturm
Športni
Komentar: Breznik

Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911.

V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odlo─Źajo o naslovu dr┼żavnega prvaka. Dale─Ź najuspe┼ínej┼íi klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Salzburga.

07:00
Turška liga: Banvit - Fenerbahce
Športni
Banvit pod vodstvom Sa┼ía Filipovskega letos igra odli─Źno, zato tudi proti Fenerbah─Źeju ne bo brez mo┼żnosti.

Lahko Gašper Vidmar, Edo Murić ni soigralci presenetijo evroligaša?

08:40
TV Shopping: 30 min
Propagandni
11:00
Evroliga - 30. krog: Pregled kroga
Športni
Vsi vrhunci 30. kroga Evrolige zbrani na enem mestu.

Športni
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Športni
Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

18:45
Nizozemska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v nizozemski Eredivisie se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

19:45
Portugalska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v portugalski nogometni ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.