Madridski Real br┼żkone ne bi smel imeti te┼żjega dela pri Huesci, ki je povsem na dnu lestvice.

A galaktiki so si v leto┼ínji sezoni ┼że privo┼í─Źili nekaj nepri─Źakovanih spodrsljajev.

Jezik: Sloven┼í─Źina
02:30
1. SRL: Krka - Gorenje
Športni
Krka┼íi so sezono za─Źeli s presenetljivo zmago proti Celju v tekmi za superpokal.

V prvenstvu pa so v spodnjem delu lestvice, kar zagotovo ┼żelijo popraviti. Gorenje na drugi strani z mo─Źno spremenjeno podobo za─Źenja novo pot, a z enako visokimi cilji kot v preteklosti.

04:00
Avstrijska liga: Rapid - Sturm
Športni
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911.

V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odlo─Źajo o naslovu dr┼żavnega prvaka. Dale─Ź najuspe┼ínej┼íi klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Salzburga.

05:45
Gillette World Sport
Magazin, 14. del
Zanimiva oddaja o najve─Źjih ┼íportnih dogodkih na svetu iz drugega zornega kota.

06:15
Turška liga: Galatasaray - Banvit
Športni
08:30
NFL: Dallas - Philadelphia
Športni
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev. Naslov branijo New England Patriots.

Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.

11:00
BC TV: 30 min
Propagandni
11:30
Evropska liga: Magazin (od 18.5.)
Športni
Po letih vladavine Seville so pred letom dni v Evropski ligi slavili nogometaši Manchester Uniteda, ki so si s tem priigrali nastop v Ligi prvakov.

Kdo bo rde─Źe vrage nasledil na prestolu? Vse zanimivosti o drugem najelitnej┼íem evropskem klubskem tekmovanju izveste v magazinu.

12:30
Premier liga: Manchester United - Fulham
Športni
14:15
Cage Warriors: Cardiff
Športni
Jubilejno stoto izvedbo Cage Warriorsov bo gostil Cardiff.

Obeta se veliko zanimivega dogajanja, v glavni vlogi pa bosta tokrat Jack Shore in Mike Ekundayo.

Športni
Eredivisie je najvišje rangirano klubsko nogometno tekmovanje na Nizozemskem. Liga je bila ustanovljena leta 1956.

Najuspe┼ínej┼íi klub je amsterdamski Ajax, ki je osvojil kar 33 naslovov dr┼żavnega prvaka, sledita mu PSV (23) in Feyenoord, ki je tudi aktualni prvak (15). Od leta 1965 dalje je trem omenjenim klubom uspelo osvojiti ve─Źino dr┼żavnih naslovov. Izjemi sta leti 1981 ter 2009, ko so se veselili nogometa┼íi AZ-ja iz Alkmaarja ter leto 2010, ko je naslov romal v roke Twenteja.

20:00
Portugalska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v portugalski nogometni ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

21:00
Španska liga: Athletic Bilbao - Girona
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 56-krat. Zadnji naslov je romal v roke madridskega Reala.

23:00
NBA: Live
Športni
Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

23:15
Premier liga: Everton - Watford
Športni
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Ve─Źina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zve─Źer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Leicestra.