Jezik: Sloven┼í─Źina
01:00
Florida Cup: Ajax - Flamengo
┼áportni (v ┼żivo)
Florida Cup prina┼ía zanimivo me┼íanico nogometnih slogov iz vseh koncev sveta. Kateri kontinent bo odnesel kon─Źno zmago?

03:00
Magazin: Trans World Sport
Magazin, 1654. del
Tudi zaradi tega je Trans World Sport oddaja, ki je letos praznovala ┼że 28 letnico delovanja.

┼áport je sredstvo mno┼żic, kjer se sprostijo pozitivna energija in dobro po─Źutje.

04:00
Portugalska liga: Tondela - Sporting
Športni
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je tak┼ínih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 82 od skupnih 84 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Naslov branijo ─Źlani Porta.

05:45
Španska liga: Getafe - Barcelona
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

07:30
Kvalifikacije za EP (┼ż): Izrael - Slovenija
Športni
09:15
Pokal FA - 3. krog: Newcastle United - Blackburn
Športni
FA pokal je nogometno pokalno klubsko tekmovanje angle┼íke nogometne zveze, poteka ┼że od leta 1871.

Velja za najstarej┼íe nogometno tekmovanje na svetu. Z najve─Ź naslovi se lahko pohvalita Arsenal in Manchester United (12).

11:00
BC TV: 30 min
Propagandni
11:30
Portugalska liga: Porto - Nacional
Športni
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga Portugal je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

13:15
Evroliga - 18. krog: Real Madrid - Olympiacos
Športni
Evroliga je elitno košarkarsko tekmovanje v Evropi, ki v tem formatu obstaja od leta 2000.

V prej┼ínji sezoni je Luka Don─Źi─ç z Realom osvojil naslov prvaka, a ljubljanskega mladeni─Źa v Madridu ve─Ź ni. Kdo bo slavil letos?

15:00
Španska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v španski La Ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

16:00
Portugalska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v portugalski nogometni ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

Championship: Leeds - Derby County
Championship je drugo najmo─Źnej┼íe liga┼íko tekmovanje v Angliji.

V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih sku┼íajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po ┬╗playoffu┬ź, v katerega se uvrstijo mo┼ítva uvr┼í─Źena od 3. do 6. mesta po rednem delu.