02:10
Liga VTB: Enisey - VEF Riga
Športni
VTB United League je mednarodna profesionalna košarkarska liga. Ustanovljena je bila leta 2008.

Njen cilj je pod eno streho zdru┼żiti vse najbolj┼íe klube severne in vzhodne Evrope. V VTB ligi nastopa 16 najbolj┼íih klubov iz Rusije (10), Belorusije (1), Estonije (1), Latvije (1), Finske (1), Ce┼íke (1) in Kazahstana (1). Najuspe┼ínej┼íi klub je moskovski CSKA, ki je ligo osvojil kar sedemkrat.

03:45
Portugalska liga: Sporting - Boavista
Športni
05:30
Švicarska liga: Basel - Young Boys
Športni
Raiffeisen Super League je profesionalna nogometna liga v Švici. Ustanovljena je bila leta 1931.

V njej nastopa 10 klubov. Igra se po ┼ítiri-kro┼żnem sistemu (vsi udele┼żenci lige se med seboj udarijo ┼ítirikrat; dvakrat doma in dvakrat v gosteh). Tako po 36. odigranih krogih dobimo novega dr┼żavnega prvaka. Iz lige izpade samo en klub. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Basla.

07:15
Italijanska liga - 1/2 finale (3. tekma): Trentino - Perugia
Športni
Lega Pallavolo Serie A je najpresti┼żnej┼íe liga┼íko odbojkarsko tekmovanje v Italiji. V njej nastopa 13 ekip.

Aktualni dr┼żavni prvaki so odbojkarji Modene. Lega Palavolo Serie A velja za najbolj┼ío odbojkarsko ligo na svetu.

Športni
Kdo še lahko ustavi Chelsea v pohodu na nov naslov angleških prvakov?

Antonio Conte bo svojo ekipo tokrat odpeljal v Bournemouth, ki si je obstanek prakti─Źno ┼że zagotovil in bo proti London─Źanom lahko zaigral povsem neobremenjen.

18:30
Propagandni
19:00
Ruska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v ruski Premier ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

19:30
Škotska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v škotskem Premiershipu se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.