Znova je ─Źas za vse bolj priljubljen nogomet na mivki. Kdo bo bolj┼íi na obra─Źunu med Ekvadorjem in El Salvadorjem?

03:15
Liga VTB: Unics Kazan - Astana
Športni
VTB United League je mednarodna profesionalna košarkarska liga. Ustanovljena je bila leta 2008.

Njen cilj je pod eno streho zdru┼żiti vse najbolj┼íe klube severne in vzhodne Evrope. V VTB ligi nastopa 16 najbolj┼íih klubov iz Rusije (10), Belorusije (1), Estonije (1), Latvije (1), Finske (1), Ce┼íke (1) in Kazahstana (1). Najuspe┼ínej┼íi klub je moskovski CSKA, ki je ligo osvojil kar sedemkrat.

04:50
Španska liga: Real Sociedad - Sporting Gijon
Športni
06:40
World of Freesports
Magazin, 15. del
Oddaja World of Freesports nam ponuja impresiven pogled na svet ekstremnega ┼íporta, ki je pogosto neupravi─Źeno zapostavljen.

07:10
Nemška liga: Tübingen - Brose Baskets
Športni
V najmo─Źnej┼íem nem┼íkem ko┼íarkarskem tekmovanju se meri 16 ekip. Ligo so ustanovili leta 1966.

V zadnjih letih je najuspe┼ínej┼íi mo┼ítvo Brose Baskets, skupno pa je imel najve─Ź uspeha Bayer Leverkusen, ki je kar 14-krat slavil prvo mesto.

08:45
TV Shopping: 30 min
Propagandni
09:15
Liga prvakov - 1/4 finale (Barca TV): Juventus - Barcelona
Športni
Na klubski televiziji Barcelone si oglejte prvo ─Źetrtfinalno tekmo Lige prvakov med Juventusom in Katalonci.

11:05
Liga prvakov (m) - playoff 6: Lube - Modena
Športni
Liga prvakov je najmo─Źnej┼íe odbojkarsko klubsko tekmovanje v Evropi in na svetu. Prvi─Ź so tekmovanje izpeljali pred ve─Ź kot pol stoletja.

Aktualni prvaki so igralci Zenita iz Kazana, ki se lahko pohvalijo tudi z najve─Ź osvojenimi lovorikami nasploh.

Championship: Bristol City - QPR
Championship je drugo najmo─Źnej┼íe liga┼íko tekmovanje v Angliji.

V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih sku┼íajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po ┬╗playoffu┬ź, v katerega se uvrstijo mo┼ítva uvr┼í─Źena od 3. do 6. mesta po rednem delu.

18:00
Tv Shopping
Propagandni
Izvirnik: TV shopping

18:30
Gagarinov pokal (5. tekma): SKA - Metallurg Mg
─îeprav smo tako na Vzhodu kot Zahodu spremljali izena─Źene obra─Źune, smo oba finalista za Gagarinov pokal dobili ┼że po ┼ítirih tekmah.

V velikem finalu se bosta pomerila SKA in Metallurg, ki tudi brani naslov. Bomo dobili novega zmagovalca ali bo ekipa iz Magnitogorska ┼íe drugo leto zapored slavila v drugi najmo─Źnej┼íi hokejski ligi na svetu?

20:55
ATP Uncovered
Če ste kakšno zamudili ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo.

Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem.

21:30
Portugalska liga: Vitoria Setubal - Sporting
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.

23:30
1. DOL - finale ┼żenske (1. tekma): Nova KBM Branik - Calcit Volleyball
Športni
V slovenski ┼żenski odbojki brez presene─Źenja.

V finalu bomo spremljali nov obra─Źun najbolj┼íih ekip zadnjih let, kar pomeni nove vro─Źe obra─Źune na relaciji Maribor-Ljubljana. Nova KBM Branik ima rahlo prednost doma─Źega igri┼í─Źa, igrale Calcita pa se nadejajo, da pridejo vsaj do ene gostujo─Źe zmage in tako tehtnico nagnejo na svojo stran.