spored za datum: 15.04.2017
01:15
Evropska liga - 1/4 finale (MU TV): Anderlecht - Manchester United
Športni
Na klubski televiziji Manchester Uniteda si oglejte prvo tekmo 1/4 finala Evropske lige med Anderlechtom in rde─Źimi vragi.

Jezik: Sloven┼í─Źina
03:05
NBA: Boston - Milwaukee
Športni
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji.

V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspe┼ínej┼ío ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili ko┼íarkarji Clevelanda na ─Źelu z LeBronom Jamesom.

05:05
Danski pokal - 1/4 finale: Randers - Brondby
Športni
Nadaljuje se dansko pokalno tekmovanje. Kdo bo bolj┼íi na obra─Źunu med Randersom in Brondbyjem?

Športni
Oglejte si vse zanimivosti pred novim krogom La Lige.

11:30
Gagarinov pokal (5. tekma): SKA - Metallurg Mg
Športni
13:30
Ruska liga: CSKA Moskva - Rostov
┼áportni (v ┼żivo)
Ruska Premier liga je najmo─Źnej┼íe liga┼íko nogometno tekmovanje v Rusiji. Ustanovljena je bila leta 2001, namesto t.i. Vi┼íje divizije.

V njej sodeluje 16 klubov. Na koncu sezone zadnja dva kluba izpadeta v t.i. Prvo divizijo. Ruska Premier liga zaradi neugodnih podnebnih razmer poteka od pomladi do jeseni.

15:30
Tv Shopping
Propagandni
Izvirnik: TV shopping

16:00
Premier liga: Crystal Palace - Leicester City
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Ve─Źina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zve─Źer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Leicestra.

18:00
Tv Shopping
Propagandni

18:30
Španska liga: Atletico Madrid - Osasuna
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone.