spored za datum: 15.09.2017
01:15
Liga prvakov - 1. krog (Barca TV): Barcelona - Juventus
Športni
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini.

Njeni za─Źetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar enaindvajset razli─Źnih klubov. Najve─Źkrat so slavili nogometa┼íi madridskega Reala, in sicer desetkrat. Aktualni prvak je gigant real iz Madrida.

Jezik: Sloven┼í─Źina
03:00
KHL: Sochi - Dinamo Riga
Športni
S polnim imenom Kontinentalna hokejska liga za ligo NHL velja za drugo najmo─Źnej┼ío hokejsko tekmovanje na svetu.

Prvi─Ź so tekmovanje izvedeli leta 2008, ve─Źina sodelujo─Źih klubov je iz Rusije, dvaindvajset, po en klub pa iz Belorusije, Latvije, Finske, Slova┼íke, Kazahstana in Kitajske.

Športni
Evropska liga je drugo najpomembnejše klubsko nogometno tekmovanje na stari celini.

Prvi─Ź je bila izvedena leta 1971 pod imenom Pokal velesejemskih mest. Tekmovanje organizira evropska nogometna zveza (UEFA), vanjo pa se uvrstijo mo┼ítva glede na uvrstitev v doma─Źem prvenstvu. Aktualni prvak je Manchester United.

16:45
NFL: Cincinnati ÔÇô Houston
Športni
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev.

Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.

19:15
Španska liga: Napoved kroga
Športni
Oglejte si vse zanimivosti pred novim krogom La Lige.

19:45
Evropska liga - 1. krog: Pregled kroga
Športni

21:00
Španska liga: Eibar - Leganes
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Realu iz Madrida.

23:00
World of Freesports
Magazin, 37. del
Oddaja World of Freesports nam ponuja impresiven pogled na svet ekstremnega ┼íporta, ki je pogosto neupravi─Źeno zapostavljen.

23:30
Premier liga: Bournemouth - Brighton
Športni
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Ve─Źina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zve─Źer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Chelseaja.