Evroliga Junior Tournament: Paris - Crvena zvezda
Športni
04:45
Turški pokal - 1/2 finale: Konya - Kasimpasa
Športni
Kasimpasa je prvo tekmo dobila s 3:2, kar pomeni, da ima Konya ┼íe vse mo┼żnosti za preobrat in preboj v finale.

Lahko Konya pred svojimi navija─Źi zmaga in se uvrsti v veliki finale?

06:30
Športni
08:15
Španska liga: Granada - Espanyol
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone.

10:00
Premier liga: Napoved kroga
Športni
Oglejte si vse zanimivosti pred novim krogom Premier lige.

Športni
Oglejte si vse zanimivosti pred novim krogom La Lige.

13:35
Kitajska liga: Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG
┼áportni (v ┼żivo)
V naj┼ítevil─Źnej┼íi dr┼żavi na planetu iz leta v letu ve─Ź vlagajo v nogomet.

V Kitajski prvi ligi tako najdemo številna ugledna imena, kot so Jackson Martinez, Teixiera, Ramires, Gervinho, Ezequiel Lavezzi in ostali, ki dvigujejo raven kakovosti kitajskega nogometa. V leta 2004 ustanovljeni Super ligi se meri 16 moštev, aktualni prvaki prihajajo iz vrste Guangzhou Evergrande, ki so s šestimi naslovi hkrati tudi najuspešnejše moštvo.

15:30
Tv Shopping
Propagandni
Izvirnik: TV shopping

16:00
League 1 - Finale: Millwall - Bradford
┬╗League One┬ź je drugo najvi┼íje rangirano tekmovanje v ┬╗The Football League┬ź in tretje najvi┼íje rangirano v angle┼íkem nogometnem sistemu.

V njej nastopa 24 mo┼ítev, ki se borijo za napredovanje v Championship. V vi┼íji rang tekmovanja neposredno napredujeta dve mo┼ítvi. Zadnjega potnika v 2. ligo dobimo po ┬╗playoffu┬ź, v katerega se uvrstijo mo┼ítva uvr┼í─Źena od 3. do 6. mesta po rednem delu.

18:00
Tv Shopping
Propagandni

18:30
Avstrijska liga: Wolfsberger - Austria
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911.

V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odlo─Źajo o naslovu dr┼żavnega prvaka. Dale─Ź najuspe┼ínej┼íi klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Salzburga.

20:25
IAAF Athletix
Magazin, 3. del
Vse to in ┼íe veliko ve─Ź vam ponuja oddaja IAAF Athletix.

Najzanimivej┼ía dogajanja znotraj atletski krogov, sve┼że informacije pred bli┼żajo─Źimi se mitingi in prvenstvi.