spored za datum: 21.05.2017
00:00
Nascar: Charlotte
┼áportni (v ┼żivo)
Naslednja dirka serije Nascar bo na sporedu v Charlottu. Kdo bo najhitrejši na tamkajšnjem ovalu?

Jezik: Sloven┼í─Źina
Leto: 2015
03:30
WTA Premier Rim: 1/2 finale
Športni
Najbolj┼íe teni┼íke igralke in igralci bodo imeli v Rimu ┼íe zadnjo prilo┼żnost, da preverijo svojo pripravljenost pred vrhuncem pe┼í─Źenega dela sezone.

Rafael Nadal letos na pesku igra izjemno in bo v ve─Źnem mestu prvi favorit, a Novak ─Éokovi─ç in Andy Murray bosta naredila vse, da mu prepre─Źita veliko slavje. Ravno Britanec bo branil zmago, medtem ko bomo pri dekletih zaradi nose─Źnosti odsotne Serene Williams zagotovo dobili novo zmagovalko.

07:00
Španska liga: Sporting Gijon - Betis
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone.