spored za datum: 24.12.2018
01:30
Pokal Slovenije (m): Finale
Športni
Med 21. in 23. decembrom bo Kanal gostil zaklju─Źni turnir Pokala Slovenije, na katerem se bodo za pokalni naslov pomerile po ┼ítiri najbolj┼íe ekipe.

Pri mo┼íkih naslov branijo ─Źlani ACH Volley, v Kanalu pa bodo nastopili ┼íe ─Źlani Calcit Volley, ─îrnu─Ź in doma─Źega Salonit Anhova.

Jezik: Sloven┼í─Źina
03:30
Španska liga: Leganes - Sevilla
Športni
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929.

05:15
Pokal Slovenije (┼ż): Finale
Športni

Pri dekletih zmago branijo odbojkarice Nove KBM Branik, v Kanalu pa bodo nastopile ┼íe ─Źlanice Calcit Volley II, GEN-I Volley in Calcit Volley.

07:00
Championship: Hull City - Swansea City
Športni
Championship je drugo najmo─Źnej┼íe liga┼íko tekmovanje v Angliji.

V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih sku┼íajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po ┬╗playoffu┬ź, v katerega se uvrstijo mo┼ítva uvr┼í─Źena od 3. do 6. mesta po rednem delu.

08:45
Turška liga: Tofas - Anadolu Efes
Športni
Anadolu Efesu sezona vsaj v Evorligi ne gre po n─Źartih, saj so povsem pri dnu lestvice.

Bi si Edo Muri─Ź in soigralci z zmago proti Tofasu lahko okrpeili samozavest pred nadaljevanjem evroliga┼íkih bojev?

10:30
Portugalska liga: Vitoria Guimaraes - Sporting
Športni
Neko─Ź Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnej┼íe nogometno tekmovanje na Portugalskem.

V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 79 od skupnih 81 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.

Magazin, 1651. del
Tudi zaradi tega je Trans World Sport oddaja, ki je letos praznovala ┼że 28 letnico delovanja.

┼áport je sredstvo mno┼żic, kjer se sprostijo pozitivna energija in dobro po─Źutje.

15:30
Premier liga: Arsenal - Burnley
Športni
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka.

Ve─Źina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zve─Źer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometa┼íi Chelseaja.

17:15
Propagandni
18:00
Liga VTB: Khimki - Zenit
┼áportni (v ┼żivo)
VTB United League je mednarodna profesionalna košarkarska liga. Ustanovljena je bila leta 2008.

Njen cilj je pod eno streho zdru┼żiti vse najbolj┼íe klube severne in vzhodne Evrope. V VTB ligi nastopa 13 najbolj┼íih klubov iz Rusije (9), Belorusije (1), Estonije (1), Latvije (1) in Kazahstana (1). Najuspe┼ínej┼íi klub je moskovski CSKA, ki je ligo osvojil kar osemkrat in je tudi branilec naslova.

20:00
NBA: Live
Športni
Sve┼że novice iz lige NBA na enem mestu.

20:15
Portugalska liga: Pregled kroga
Športni
Boji v portugalski nogometni ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.

21:00
NFL: Seattle - Kansas City
Športni
Ameri┼íki nogomet ima tudi v de┼żelici na son─Źni strani Alp vse ve─Ź obo┼żevalcev.

Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba. Naslov branijo ─Źlani ekipe Philadelphia Eagles.

23:30
Nizozemska liga: Pregled kroga
Športni
Eredivisie je najvišje rangirano klubsko nogometno tekmovanje na Nizozemskem. Liga je bila ustanovljena leta 1956.

Najuspe┼ínej┼íi klub je amsterdamski Ajax, ki je osvojil kar 33 naslovov dr┼żavnega prvaka, sledita mu PSV (23) in Feyenoord, ki je tudi aktualni prvak (15). Od leta 1965 dalje je trem omenjenim klubom uspelo osvojiti ve─Źino dr┼żavnih naslovov. Izjemi sta leti 1981 ter 2009, ko so se veselili nogometa┼íi AZ-ja iz Alkmaarja ter leto 2010, ko je naslov romal v roke Twenteja.