00:30
Kitajska liga: Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande
Športni
V naj┼ítevil─Źnej┼íi dr┼żavi na planetu iz leta v letu ve─Ź vlagajo v nogomet.

V Kitajski prvi ligi tako najdemo številna ugledna imena, kot so Jackson Martinez, Teixiera, Ramires, Gervinho, Ezequiel Lavezzi in ostali, ki dvigujejo raven kakovosti kitajskega nogometa. V leta 2004 ustanovljeni Super ligi se meri 16 moštev, aktualni prvaki prihajajo iz vrste Guangzhou Evergrande, ki so s šestimi naslovi hkrati tudi najuspešnejše moštvo.

Športni
Ukrajinska Premier liga je najmo─Źnej┼íe liga┼íko nogometno tekmovanje v Ukrajini. Ustanovljena je bila leta 1992 po razpadu Sovjetske zveze.

V njej nastopa 14 klubov. Dale─Ź najuspe┼ínej┼ía kluba sta Dinamo Kijev in Shakhtar Donjetsk, ki sta skupaj osvojila kar 25 naslovov dr┼żavnih prvakov. Ukrajinska Premier liga je 7. najmo─Źnej┼ía liga v Evropi (po lestvici UEFE).

┼áportni (v ┼żivo)
Prvi teni┼íki turnir v Hamburgu so organizirali ┼że leta 1892 in je bil ve─Ź let na sporedu maja, ko so se igralci pripravljali na Roland Garros.

Kdo bo pred selitvijo ─Źez Atlantik ┼íe okrepil samozavest?Pred letom dni je bil na igri┼í─Źih centra Am Rothenbaum najbolj┼íi Martin Kil┼żan. Kdo bo letos dvignil pokal?

17:15
Propagandni
18:00
Danska liga: Brondby - Lyngby
Danska Superliga je najvišje kotirano ligaško nogometno tekmovanje na Danskem. Ustanovljena je bila leta 1991 pod okriljem Danske nogometne zveze.

Je naslednica t.i. Danske prve lige. V njej nastopa 12 klubov. Najuspe┼ínej┼íi klub je branilec naslova dr┼żavnega prvaka FC Copenhagen, za katerega nastopa tudi Benjamin Verbi─Ź. Med zelo uspe┼íne danske klube spadajo tudi Odense BK, AaB Aalborg in Brondby IF.

20:00
Euro Beach Soccer League (Moskva): Belorusija - Gr─Źija
Športni
Euro Beach Soccer League se nadaljuje s turnirjem v Moskvi. Kdo bo bolj┼íi na obra─Źunu med Belorusijo in Gr─Źijo?

21:00
Nascar: Pocono 400
Atraktivna serija Nascar se nadaljuje z dirko v Poconi. Kdo bo najhitrejši na tamkajšnjem ovalu?