TV sporedi

Male sive celice

Pregled predvajanj na TV kanalih

Male sive celice

spored predvajanj (zadnjih 100)
Male sive celice: OŠ Božidarja Jakca Ljubljana in OŠ Franceta Prešerna Črenšovci, Slovenija 1, 22.05.2019, ob 16:00
Kviz (ponovitev)
Kviz Male sive celice preverja znanje in veščine sedmošolcev, osmošolcev in devetošolcev.

Iščemo še zadnjega finalista Malih sivih celic. V drugi oddaji polfinala se pomerita OŠ Franceta Prešerna Črenšovci in OŠ Božidarja Jakca Ljubljana. Vijolični Staša, Nikolaj in Iva ter rumeni Samo, Žiga in David odgovarjajo na vprašanja iz književnosti, glasbe, genetike, informatike in fizike ter nas vse do konca pustijo v napetosti. Rumeni tokrat bolje kot doslej vijugajo po labirintu, vijolični pa uspešno izkoristijo Brihtolina. Tudi navijači se izkažejo s pomočjo. Kdo bo drugi finalist pa v 31. oddaji.

Dvaintrideset tekmovalnih šol iz osmih različnih regij Slovenije se preizkusi v znanju matematike, logike, poznavanju kulturne dediščine, športa, družbe, astronomije, kemije, biologije, tehnike, gospodinjstva, zgodovine, geografije, človeškega telesa in glasbe.

Država: Slovenija
Jezik: Slovenščina
Leto: 2019
Male sive celice: OŠ Božidarja Jakca Ljubljana in OŠ Franceta Prešerna Črenšovci, Slovenija 1, 18.05.2019, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Rada Robiča Limbuš in OŠ Hudinja, Slovenija 1, 15.05.2019, ob 16:00
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Rada Robiča Limbuš in OŠ Hudinja, Slovenija 1, 11.05.2019, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Elvire Vatovec Prade in OŠ Hudinja, Slovenija 1, 08.05.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Elvire Vatovec Prade in OŠ Hudinja, Slovenija 1, 04.05.2019, ob 09:35
Kviz
Male sive celice: OŠ Nove Jarše in OŠ Rada Robiča Limbuš, Slovenija 1, 01.05.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Nove Jarše in OŠ Rada Robiča Limbuš, Slovenija 1, 27.04.2019, ob 09:35
Kviz
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Božidarja Jakca Ljubljana, Slovenija 1, 24.04.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Božidarja Jakca Ljubljana, Slovenija 1, 20.04.2019, ob 09:35
Kviz
Male sive celice: OŠ Franceta Prešerna Črenšovci in OŠ Srečka Kosovela Sežana, Slovenija 1, 17.04.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Franceta Prešerna Črenšovci in OŠ Srečka Kosovela Sežana, Slovenija 1, 13.04.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Nove Jarše in OŠ Ormož, Slovenija 1, 10.04.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Nove Jarše in OŠ Ormož, Slovenija 1, 06.04.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice, Slovenija 1, 03.04.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 30.03.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Maksa Pleteršnika Pišece in OŠ Rada Robiča Limbuš, Slovenija 1, 27.03.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Maksa Pleteršnika Pišece in OŠ Rada Robiča Limbuš, Slovenija 1, 23.03.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Elvire Vatovec Prade in OŠ Beltinci, Slovenija 1, 20.03.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Elvire Vatovec Prade in OŠ Beltinci, Slovenija 1, 16.03.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Videm in OŠ Božidarja Jakca Ljubljana, Slovenija 1, 13.03.2019, ob 16:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Videm in OŠ Božidarja Jakca Ljubljana, Slovenija 1, 09.03.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Hudinja in OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče, Slovenija 1, 06.03.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Hudinja in OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče, Slovenija 1, 02.03.2019, ob 09:35
Kviz
Male sive celice: OŠ Frana Albrehta Kamnik in OŠ Srečka Kosovela Sežana, Slovenija 1, 27.02.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Frana Albrehta Kamnik in OŠ Srečka Kosovela Sežana, Slovenija 1, 23.02.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Franceta Prešerna Črenšovci in OŠ Dravlje, Slovenija 1, 20.02.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Franceta Prešerna Črenšovci in OŠ Dravlje, Slovenija 1, 16.02.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Nove Jarše in OŠ Sostro, Slovenija 1, 13.02.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Nove Jarše in OŠ Sostro, Slovenija 1, 09.02.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Ormož in OŠ Šenčur, Slovenija 1, 06.02.2019, ob 16:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ormož in OŠ Šenčur, Slovenija 1, 02.02.2019, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Center Novo mesto, Slovenija 2, 01.02.2019, ob 18:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Center Novo mesto, Slovenija 1, 30.01.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Center Novo mesto, Slovenija 1, 26.01.2019, ob 09:00
Kviz
Male sive celice: OŠ Pohorskega odreda in OŠ Hudinja, Slovenija 2, 25.01.2019, ob 18:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 23.01.2019, ob 16:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 19.01.2019, ob 09:00
Kviz
Male sive celice: OŠ Rada Robiča Limbuš in OŠ Domžale, Slovenija 2, 18.01.2019, ob 18:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Rada Robiča Limbuš in OŠ Domžale, Slovenija 1, 16.01.2019, ob 16:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Rada Robiča Limbuš in OŠ Domžale, Slovenija 1, 12.01.2019, ob 09:00
Kviz
Male sive celice: OŠ Medvode in OŠ Maksa Pleteršnika Pišece, Slovenija 2, 11.01.2019, ob 18:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 09.01.2019, ob 16:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 05.01.2019, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: VIP, Slovenija 2, 04.01.2019, ob 19:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 02.01.2019, ob 15:45
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: VIP, Slovenija 1, 29.12.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Božidarja Jakca Ljubljana in III. OŠ Celje, Slovenija 2, 28.12.2018, ob 19:00
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 26.12.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 22.12.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Jožeta Krajca Rakek in OŠ Beltinci, Slovenija 2, 21.12.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Jožeta Krajca Rakek in OŠ Beltinci, Slovenija 1, 19.12.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Jožeta Krajca Rakek in OŠ Beltinci, Slovenija 1, 15.12.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Toma Brejca Kamnik in OŠ Videm, Slovenija 1, 12.12.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Toma Brejca Kamnik in OŠ Videm, Slovenija 1, 08.12.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Srečka Kosovela Sežana in OŠ Kozje, Slovenija 2, 07.12.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Srečka Kosovela Sežana in OŠ Kozje, Slovenija 1, 05.12.2018, ob 15:35
Kviz
Male sive celice, Slovenija 1, 01.12.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Gorica Velenje in OŠ Primoža Trubarja Velike Lašč, Slovenija 1, 28.11.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Gorica Velenje in OŠ Primoža Trubarja Velike Lašč, Slovenija 1, 24.11.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Dušana Flisa Hoče in OŠ Naklo, Slovenija 2, 23.11.2018, ob 19:00
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Dušana Flisa Hoče in OŠ Naklo, Slovenija 1, 21.11.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Dušana Flisa Hoče in OŠ Naklo, Slovenija 1, 17.11.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Matija Valjavca Preddvor in OŠ Elvire Vatovec Prade, Slovenija 1, 14.11.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Matija Valjavca Preddvor in OŠ Elvire Vatovec Prade, Slovenija 1, 10.11.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Gustava Šiliha Velenje in OŠ Frana Albrehta Kamnik, Slovenija 2, 09.11.2018, ob 19:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Gustava Šiliha Velenje in OŠ Frana Albrehta Kamnik, Slovenija 1, 07.11.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 03.11.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Dravlje in OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava, Slovenija 2, 02.11.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Dravlje in OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava, Slovenija 1, 31.10.2018, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Dravlje in OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava, Slovenija 2, 29.10.2018, ob 09:15
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Dravlje in OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava, Slovenija 1, 27.10.2018, ob 09:15
Kviz
Male sive celice: OŠ Vavta vas in OŠ Franceta Prešerna Črenšovci, Slovenija 2, 26.10.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Vavta vas in OŠ Franceta Prešerna Črenšovci, Slovenija 1, 24.10.2018, ob 15:30
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Vavta vas in OŠ Franceta Prešerna Črenšovci, Slovenija 1, 20.10.2018, ob 09:15
Kviz
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 2, 28.09.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Zaključek sezone, Slovenija 1, 26.09.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Zaključek sezone, Slovenija 1, 22.09.2018, ob 09:15
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 2, 21.09.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 1, 19.09.2018, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 1, 15.09.2018, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Franceta Bevka Ljubljana, Slovenija 2, 14.09.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Franceta Bevka Ljubljana, Slovenija 1, 12.09.2018, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Franceta Bevka Ljubljana, Slovenija 1, 08.09.2018, ob 09:15
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Zreče in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 2, 07.09.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Zreče in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 1, 05.09.2018, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Zreče in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 1, 01.09.2018, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Franceta Bevka Ljubljana in OŠ XIV. divizije Senovo, Slovenija 2, 31.08.2018, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Franceta Bevka Ljubljana in OŠ XIV. divizije Senovo, Slovenija 1, 29.08.2018, ob 15:40
Kviz
Male sive celice: OŠ Franceta Bevka Ljubljana in OŠ XIV. divizije Senovo, Slovenija 2, 28.08.2018, ob 08:25
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Franceta Bevka Ljubljana in OŠ XIV. divizije Senovo, Slovenija 1, 25.08.2018, ob 09:25
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Kajetana Koviča Radenci, Slovenija 1, 22.08.2018, ob 15:40
Kviz
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Kajetana Koviča Radenci, Slovenija 2, 21.08.2018, ob 08:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ FLV Slivnica pri Mariboru in OŠ Kajetana Koviča Radenci, Slovenija 1, 18.08.2018, ob 09:25
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Notranjski odred Cerknica in OŠ Draga Kobala Maribor, Slovenija 2, 17.08.2018, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Notranjski odred Cerknica in OŠ Draga Kobala Maribor, Slovenija 1, 15.08.2018, ob 15:40
Kviz
Male sive celice: OŠ Notranjski odred Cerknica in OŠ Draga Kobala Maribor, Slovenija 2, 14.08.2018, ob 08:25
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Notranjski odred Cerknica in OŠ Draga Kobala Maribor, Slovenija 1, 11.08.2018, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Zreče in OŠ Rudolfa Maistra Šentilj, Slovenija 1, 08.08.2018, ob 15:35
Kviz
Male sive celice: OŠ Zreče in OŠ Rudolfa Maistra Šentilj, Slovenija 1, 04.08.2018, ob 09:20
Kviz (ponovitev)