TV sporedi

Male sive celice

Pregled predvajanj na TV kanalih

Male sive celice

spored predvajanj (zadnjih 100)
Male sive celice: OŠ Franceta Bevka Ljubljana in OŠ Frana Roša Celje, Slovenija 1, 20.01.2018, ob 09:20
Kviz
TV-kviz postaja multimedijski, saj bodo sedmošolci, osmošolci in devetošolci svoje odgovore praktično prikazali oziroma dokazali.

V 14. oddaji bomo spremljali dvoboj Franov in Francetov. Pomerili se bodo namreč Ela, Nik Alexej in Tia iz OŠ Frana Roša Celje ter Miha, Ema in Manca iz OŠ Franceta Bevka. Ugotavljali bodo, kateri športnik uporablja muho, petelina in kopito. Prepoznavali bodo velike mačke po vzorcih kožuha. Skupaj s Katjo bodo preverili, zakaj smetano lahko stepemo in zakaj z detergentom lažje pomijemo posodo. Obe ekipi bosta zelo uspešni v možganskem labirintu, manj uspeha pa bosta imeli pri Brihtolinu.

Kviz je sestavljen iz vprašanj, ki naslavljajo sedem vrst inteligentnosti: gibalno, jezikovno, logično-matematično, prostorsko, glasbeno, medosebno in intrapersonalno. Dvaintrideset tekmovalnih šol iz osmih različnih regij Slovenije se bo preizkusilo v bralni pismenosti, znanju matematike, logike, poznavanju kulturne dediščine, športa, družbe, astronomije, kemije, biologije, tehnike, gospodinjstva, zgodovine, geografije, človeškega telesa in glasbe. Posebnost kviza je tudi možganski labirint, ostaja pa tudi še boj za brihtolina, ki podvoji točke vprašanja po izbiri ekipe in je morda ključen za zmago ene od ekip.

Država: Slovenija
Jezik: Slovenščina
Leto: 2018
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Šmarje-Sap, Slovenija 2, 19.01.2018, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Šmarje-Sap, Slovenija 1, 17.01.2018, ob 15:35
Kviz
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Šmarje-Sap, Slovenija 1, 13.01.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka in OŠ XIV. divizije Senovo, Slovenija 1, 10.01.2018, ob 15:35
Kviz
Male sive celice: OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka in OŠ XIV. divizije Senovo, Slovenija 1, 06.01.2018, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: Novoletna oddaja z znanimi osebnostmi, Slovenija 2, 05.01.2018, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Novoletna oddaja z znanimi osebnostmi, Slovenija 1, 03.01.2018, ob 15:35
Kviz
Male sive celice: Novoletna oddaja z znanimi osebnostmi, Slovenija 1, 30.12.2017, ob 09:30
Kviz
Male sive celice: OŠ Kajetana Koviča Radenci in OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, Slovenija 2, 29.12.2017, ob 18:55
Kviz
Male sive celice: OŠ Kajetana Koviča Radenci in OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, Slovenija 1, 27.12.2017, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Kajetana Koviča Radenci in OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, Slovenija 1, 23.12.2017, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Dravlje, Ljubljana in I. OŠ Rogaška Slatina, Slovenija 2, 22.12.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Dravlje, Ljubljana in I. OŠ Rogaška Slatina, Slovenija 1, 20.12.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Dravlje, Ljubljana in I. OŠ Rogaška Slatina, Slovenija 1, 16.12.2017, ob 09:15
Kviz
Male sive celice: OŠ Toma Brejca, Kamnik in OŠ Rudolfa Maistra, Šentilj, Slovenija 1, 13.12.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Toma Brejca, Kamnik in OŠ Rudolfa Maistra, Šentilj, Slovenija 1, 09.12.2017, ob 09:05
Kviz
Male sive celice: OŠ Stopiče in OŠ 8 talcev, Logatec, Slovenija 2, 08.12.2017, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Stopiče in OŠ 8 talcev, Logatec, Slovenija 1, 06.12.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Stopiče in OŠ 8 talcev, Logatec, Slovenija 1, 02.12.2017, ob 09:15
Kviz
Male sive celice: OŠ Srečka Kosovela, Sežana in OŠ Hudinja, Slovenija 1, 29.11.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Srečka Kosovela, Sežana in OŠ Hudinja, Slovenija 1, 25.11.2017, ob 09:15
Kviz
Male sive celice: OŠ Ormož in OŠ Medvode, Slovenija 2, 24.11.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ormož in OŠ Medvode, Slovenija 1, 22.11.2017, ob 15:35
Kviz
Male sive celice: OŠ Ormož in OŠ Medvode, Slovenija 1, 18.11.2017, ob 09:15
Kviz
Male sive celice: OŠ Žiri in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 2, 17.11.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Žiri in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 1, 15.11.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Žiri in OŠ Notranjski odred Cerknica, Slovenija 1, 11.11.2017, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Zreče in OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, Slovenija 2, 10.11.2017, ob 19:00
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Zreče in OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, Slovenija 1, 08.11.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Zreče in OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, Slovenija 1, 04.11.2017, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Miška Kranjca, Ljubljana in OŠ Draga Kobala, Maribor,, Slovenija 1, 28.10.2017, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Križevci in OŠ Loka, Črnomelj, Slovenija 1, 25.10.2017, ob 15:30
Kviz (ponovitev)
Male sive celice, Slovenija 1, 21.10.2017, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: Zaključek sezone, Slovenija 2, 20.10.2017, ob 19:00
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Zaključek sezone, Slovenija 1, 18.10.2017, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Zaključek sezone, Slovenija 1, 14.10.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 2, 13.10.2017, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 1, 11.10.2017, ob 15:30
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 1, 07.10.2017, ob 09:15
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 2, 06.10.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 1, 04.10.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 1, 30.09.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, Slovenija 2, 29.09.2017, ob 19:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, Slovenija 1, 27.09.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, Slovenija 1, 23.09.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Zbora odposlancev Kočevje, Slovenija 2, 22.09.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Zbora odposlancev Kočevje, Slovenija 1, 20.09.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Zbora odposlancev Kočevje, Slovenija 1, 16.09.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava in OŠ Litija, Slovenija 2, 15.09.2017, ob 19:00
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava in OŠ Litija, Slovenija 1, 13.09.2017, ob 15:45
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava in OŠ Litija, Slovenija 1, 09.09.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Gornja Radgona, Slovenija 2, 08.09.2017, ob 19:00
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Gornja Radgona, Slovenija 1, 06.09.2017, ob 15:45
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Gornja Radgona, Slovenija 1, 02.09.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Vavta vas in III. OŠ Celje, Slovenija 2, 31.08.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Vavta vas in III. OŠ Celje, Slovenija 1, 30.08.2017, ob 15:45
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Vavta vas in III. OŠ Celje, Slovenija 1, 26.08.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Zbora odposlancev Kočevje in OŠ Domžale, Slovenija 2, 24.08.2017, ob 18:50
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Zbora odposlancev Kočevje in OŠ Domžale, Slovenija 1, 23.08.2017, ob 15:40
Kviz
Male sive celice: OŠ Zbora odposlancev Kočevje in OŠ Domžale, Slovenija 1, 19.08.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Franja Malgaja Šentjur in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 2, 17.08.2017, ob 18:50
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Franja Malgaja Šentjur in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 1, 16.08.2017, ob 15:45
Kviz
Male sive celice: OŠ Franja Malgaja Šentjur in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 1, 12.08.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Zreče, Slovenija 2, 10.08.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Zreče, Slovenija 1, 09.08.2017, ob 15:45
Kviz
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Zreče, Slovenija 1, 05.08.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Narodnega heroja Maksa Pečarja in OŠ Gornja Radgona, Slovenija 1, 26.07.2017, ob 15:45
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Narodnega heroja Maksa Pečarja in OŠ Gornja Radgona, Slovenija 1, 22.07.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica in OŠ Šmarjeta, Slovenija 2, 20.07.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica in OŠ Šmarjeta, Slovenija 1, 19.07.2017, ob 15:45
Kviz
Male sive celice: OŠ Milojke Štrukelj, Nova Gorica in OŠ Šmarjeta, Slovenija 1, 15.07.2017, ob 09:20
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Božidarja Jakca, Ljubljana, Slovenija 2, 13.07.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Božidarja Jakca, Ljubljana, Slovenija 1, 12.07.2017, ob 15:45
Kviz
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Božidarja Jakca, Ljubljana, Slovenija 1, 08.07.2017, ob 09:15
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Jurija Dalmatina, Krško in OŠ Vavta vas, Slovenija 2, 06.07.2017, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Jurija Dalmatina, Krško in OŠ Vavta vas, Slovenija 1, 05.07.2017, ob 15:45
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Jurija Dalmatina, Krško in OŠ Vavta vas, Slovenija 1, 01.07.2017, ob 09:15
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt, Ptuj in OŠ Koroška Bela, Jesenice, Slovenija 2, 29.06.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt, Ptuj in OŠ Koroška Bela, Jesenice, Slovenija 1, 28.06.2017, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt, Ptuj in OŠ Koroška Bela, Jesenice, Slovenija 1, 24.06.2017, ob 09:15
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Znane osebnosti, Slovenija 1, 14.06.2017, ob 15:30
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Znane osebnosti, Slovenija 1, 10.06.2017, ob 09:15
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Zaključek sezone, Slovenija 2, 08.06.2017, ob 19:00
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Zaključek sezone, Slovenija 1, 07.06.2017, ob 15:30
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: Zaključek sezone, Slovenija 1, 03.06.2017, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 2, 01.06.2017, ob 18:55
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Ljudski vrt Ptuj, kviz, Slovenija 1, 31.05.2017, ob 15:30
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Ljudski vrt Ptuj, kviz, Slovenija 1, 27.05.2017, ob 09:10
Kviz
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 2, 25.05.2017, ob 19:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 1, 24.05.2017, ob 15:40
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Litija in OŠ Ljudski vrt Ptuj, Slovenija 1, 20.05.2017, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, Slovenija 2, 18.05.2017, ob 19:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, Slovenija 1, 17.05.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: III. OŠ Celje in OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, Slovenija 1, 13.05.2017, ob 09:15
Kviz
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Zbora odposlancev Kočevje, Slovenija 2, 11.05.2017, ob 19:05
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Zbora odposlancev Kočevje, Slovenija 1, 10.05.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Zbora odposlancev Kočevje, Slovenija 1, 06.05.2017, ob 09:20
Kviz
Male sive celice: OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava in OŠ Litija, Slovenija 2, 04.05.2017, ob 19:10
Kviz (ponovitev)
Male sive celice: OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava in OŠ Litija, Slovenija 1, 03.05.2017, ob 15:35
Kviz (ponovitev)